Роботодавцям пояснять, як працевлаштовувати людей з інвалідністю

Дата та час події: 24 Лютого 2016, 13:15
A+ A- Підписатися

Всеукраїнське громадське об’єднання “Національна Асамблея інвалідів України” спільно з Українською асоціацією фізичної терапії та UCP Wheels for Humanity (США) за підтримки Агентства міжнародного розвитку Уряду США (USAID) реалізують Міжнародний проект “Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/ фізичної реабілітації”.

Проект реалізується в 5 областях України: Львівська, Вінницька, Донецька, Дніпропетровська та Харківська.

В рамках проекту, 26 лютого 2016 року, у Харкові буде проводитися тренінг для роботодавців з питань працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю. Захід підтримано Харківським обласним центром зайнятості, Харківським міським центром зайнятості та Харківським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів.

Мета заходу – підвищення поінформованості роботодавців щодо різних аспектів працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю, зміна стереотипів щодо працівників з інвалідністю, сприяння покращенню ситуації на ринку праці для даної групи громадян, ознайомлення з досвідом підприємств різних форм власності у цій сфері.

Запрошуємо директорів підприємств, установ, організацій різних форм власності, фахівців по роботі з персоналом, яких зацікавила зазначена тематика до участі у роботі тренінгу. Захід відбудеться 26.02.2016 в медіа центрі “Время” за адресою: Харків, вул. Сумська, 72 ( 2 поверх, бізнес-центру Platinum Plaza).

Тривалість тренінгу з 10.00 до 15.00. Початок реєстрації 9.30.

Про свою участь просимо повідомити до 15.00 24 лютого 2016 року.

Контакти:

Всеукраїнське громадське об’єднання “Національна Асамблея інвалідів України”
тел. 073) 064 73 98, (073) 064 73 97, поштова адреса work.vpl.kharkov@gmail.com

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: