Провокаційна інсталяція про безпечний секс до Міжнародного дня презерватива

Дата та час події: 04 Лютого 2017, 15:30
A+ A- Підписатися

Фундація АнтиСНІД-США в Україні, AHF Ukraine запрошує журналістів на відкриття Креативного простору, приуроченого до Міжнародного дня презервативу.

Міжнародний день презерватива відбудеться цього року в рамках Українського тижня моди (UFW). Активності, пов’язані з профілактикою ВІЛ/СНІД, розгорнуться з 4 по 8 лютого в Мистецькому арсеналі в Києві. Цього року традиційний організатор соціальної акції – Фундація АнтиСНІД-США, AHF – обрала гасло для акції, яке лунає у 38 країнах “Завжди в моді”. 

Чекаємо на вас 4 лютого о 15:30 в приміщенні Мистецького Арсеналу, вул. Лаврська, 10-12. 

В програмі відкриття:

* Презентація провокаційних інсталяцій на тему безпечного кохання від фешн-дизайнера Олексія Залевського

* Майстер-клас з правильного надягання презервативів та безпечного сексу

* Експрес-тестування на ВІЛ

* Роздача презервативів

* Анонсування “сюрпризів” на показі Олексія Залевського 7.02

* Пресс-брифінг

Учасники прес-брифінгу:

* Сергій Федоров, директор Представництва Фундації АнтиСНІД-США в Україні, AHF Ukraine

* Зоя Шабарова, керівник Європейського бюро AHF

* Олексій Залевський, дизайнер 

Увага, акредитація для ЗМІ обов’язкова:

Наталя Красненкова 067 465 54 26, krasnenkova@prhouse.com.ua

Наталя Богачова 067 509 76 36, Ірина Василенко 050 133 21 34

Довідка:

Міжнародний день презервативу відзначається в Україні 5-ий рік поспіль. У цей день в 39 країнах світу проходять інформаційно-просвітницькі заходи, на яких закликають до профілактики ВІЛ/СНІД та захисту під час статевих контактів.

***

Всього з 1987 року в Україні офіційно зареєстровано 287 968 нових випадків ВІЛ-інфекції, від СНІДу в Україні померло 39 885 осіб. 130 410 осіб з ВІЛ-інфекцію перебувають під медичним спостереженням.

Найвищі рівні поширеності ВІЛ-інфекції реєструються в Одеській, Дніпропетровській, Миколаївській, Херсонській, Київській та Чернігівській областях, а також у м. Києві. Починаючи з 2008 року, українці найчастіше інфікуються через незахищений секс. Якщо в 2005 році через сексуальні контакти інфікувалися 33 відсотки людей, у яких була виявлена ВІЛ-інфекція, то в 2012 році цей відсоток зріс до 51. Вперше більше половини нових випадків передачі ВІЛ-інфекції відбулося через незахищений секс. У 2015 році цей показник склав 60 відсотків. Більшість випадків інфікування ВІЛ в Україні сьогодні реєструються серед молодих людей віком від 25 до 49 років. 

Фундацію AHF – AIDS Healthcare Foundation було створено у 1987 в місті Лос-Анджелесі, як невелике громадське об’єднання, члени якого намагалися полегшити страждання людей, що були приречені на смерть від СНІДу. Натепер, в рамках реалізації комплексних медичних програм, AHF надає догляд, лікування та послуги більш ніж для 680 000 пацієнтів, що живуть з ВІЛ у 39 країнах Африки, Азії, Європи, Латинської і Північної Америки.

Тестування і лікування – це базові компоненти стратегії AHF у боротьбі з епідемією СНІДу в світовому масштабі. У 2015 році послугами з тестування на ВІЛ в рамках глобальної програми тестування AHF скористалися 3 826 649 осіб, було виявлено 113 947 позитивних результати. Більша частина тих, хто отримав позитивний результат тесту, вже зв’язана з лікуванням. Це означає, що у 30-денний термін клієнт звертається до медичної установи, де йому призначають лікування ВІЛ-інфекції.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: