Прийом робіт на V Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами “Інший погляд”

Дата та час події: 05 Жовтня 2015, 10:00
A+ A- Підписатися

15-17 жовтня в Одесі відбудеться V Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами “Інший погляд”. Заявки на участь в конкурсі приймаються до 5 жовтня.

Детально про умови участі можна дізнатися на сайті фестивалю

Учасники мають можливість позмагатися за першість у номінаціях “Безпека дітей в інтернеті” та Stop hate speech in mediа.

Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами “Інший погляд” продовжує традицію заснування спеціальних відзнак в окремих тематичних категоріях. У рамках номінації “Безпека дітей в інтернеті”, підтриманої компанією Google Україна, організатори очікують на роботи, пов’язані із цифровою безпекою дітей. Проекти можуть бути спрямовані як на самих маленьких користувачів інтернету, так і на їхніх батьків.

У рамках тематичної номінації Stop hate speech in mediа, оголошеної під патронатом Управління Верховного Комісара ООН з прав людини та Національної спілки журналістів України, молодь може втілити свої ідеї щодо інформаційної ситуації в країні та інформаційної агресії. Кращі проекти номінації будуть презентовані на Міжнародній Конференції на тему мови ворожнечі, яку проводить Організація Об’єднаних Націй у жовтні 2015 року в Женеві. Автори робіт-переможців зможуть узяти участь у тренінгу Національної спілки журналістів України на тему дотримання професійних стандартів журналістики та протидії мові ворожнечі.

До конкурсу в обох тематичних групах приймаються роботи, виконані в будь-якому форматі, дозволеному на фестивалі (відео-, друкована, зовнішня реклама тощо). Проект візьме участь як в загальному конкурсі, так і в конкурсі за тематичним спрямуванням.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter