Прийом робіт на фестиваль соціальної відеореклами Molodiya Festival-2015

Дата та час події: 15 Вересня 2015, 10:00
A+ A- Підписатися

У рамках фестивалю соціальної відеореклами Molodiya Festival-2015 Фонд ім. Гайнріха Бьолля в Україні започатковує нову категорію та спеціальну відзнаку “Гендерна рівність”

Фонд запрошує створити соціальну відеорекламу про гендерну рівність та позмагатися за призовий фонд у розмірі 10 000 грн. 

У категорії “Гендерна рівність” приймаються відео, які піднімають питання гендерної нерівності в українському суспільстві, привертають увагу до дискримінації жінок в різних сферах життя, дискримінації ЛГБТ (лесбійок, геїв, бісексуальних та трансгендерних людей), а також пропонують моделі вирішення проблем. 

Переможці у категорії “Гендерна рівність” отримають призи у розмірі 5, 3 та 2 тисячі гривень за 1-3 місця відповідно від партнера Molodiya Festival – Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні. Ролики на вказану тему також братимуть участь в загальному конкурсі із призовим фондом у розмірі 45 000 грн.

Вимоги до відео: формати mkv, mov, mpg4; хронометраж – до 1 хв.; кількість робіт від одного/однієї учасника/учасниці – необмежена.

Дедлайн подання робіт – 15 вересня 2015 року

Заявка учасника – за посиланням

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: