Презентація дослідження “Місця несвободи в Україні”

Дата та час події: 23 Вересня 2020, 23:29
A+ A- Підписатися

6 березня о 14:30 в агентстві УНІАН (вул.Хрещатик 4) Харківський інститут соціальних досліджень представить доповідь за результатами унікального дослідження місць несвободи в Україні. 

За даними дослідження, близько мільйона осіб в Україні можуть утримуватися в місцях несвободи (крім закладів пенітенціарної системи, сюди віднесені установи МОЗ, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Мінсоцполітики та ін.). Це дорівнює населенню Волинської області чи міста Дніпропетровськ.

Чому в Україні існує більше 5 тисяч закладів для утримання людей в неволі? З якими труднощами стикаються у неволі діти, інваліди, люди похилого віку та мігранти? Чому держава де-факто може поміщати людей у місця несвободи без судового контролю, допомоги захисника чи законного представника?

Учасники: Кобзін Денис, кандидат соціологічних наук, директор Харківського інститут соціальних досліджень; Андрій Черноусов, кандидат соціологічних наук, провідний експерт Харківського інститут соціальних досліджень (вул.Хрещатик, 4, конференц-зал).

Потрібна акредитація. Телефон: 0971043802.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: