Презентація книги “Судові справи, які змінюють Україну”

Дата та час події: 25 Вересня 2020, 15:30
A+ A- Підписатися

Захід відбудеться 27 березня 2014 року о 12 год. в Блакитній вітальні Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6) в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Справи, представлені в книзі доводять – одна людина може не тільки перемогти в суді, але й добитися суттєвих змін в державній системі. Частина з них призвели до зміни законодавства, інші запобігли практиці порушення законодавства або міжнародних договорів. Деякі втілилися у певних реформах, інші очікують на своє втілення.

Книгу представлятимуть адвокати та представники неурядових організацій, які об’єдналися в Платформу стратегічного судового захисту для посилення зусиль у веденні важливих для суспільства справ.

Модератор: Тетяна Печончик, Центр інформації про права людини

Організатор заходу: Українська Гельсінська спілка з прав людини, Центр інформації про права людини за підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Програми розвитку ООН в Україні.

Прохання попередньо зареєструватися за тел. 050 612 00 20 або e-mail nerd.marina@gmail.com контактна особа: Марина Говорухіна

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: