Презентація пам’ятки з безпеки публічних заходів для ЛГБТ+-союзників та активістів

Дата та час події: 12 Березня 2021, 15:00
A+ A- Підписатися

Міжнародна правозахисна організація Freedom House запрошує на презентацію пам’ятки з безпеки для організаторів та організаторок публічних подій 12 березня о 15:00.

Протягом року команда Freedom House спільно з Ганною Литвиновою з команди “Інсайт” працювала над алгоритмами для навчання та підтримки організаторів публічних заходів на ЛГБТ+ та гендерну тематику. Пам’ятка містить кращі практики, практичні директиви та рекомендації щодо організації мирного зібрання різного масштабу та формату на ЛГБТ+ та гендерну тематику в українському контексті. Документ базується на знаннях правозахисників та правозахисниць, які мають досвід ефективної організації безпечних публічних подій на гендерну та ЛГБТ+-тематику і взаємодії з правоохоронними органами та органами місцевого самоврядування.

Ця пам’ятка стане в пригоді всім, хто планує організувати публічну подію про права ЛГБТ+ і не знає, з чого почати, коли йдеться про безпеку. Цей документ містить короткий словник, а також п’ять базових алгоритмів для організації публічної події різного формату та масштабу.

Запрошуємо правозахисників, ЛГБТ+-активістів та активісток, союзників, журналістів і всіх, хто цікавиться тематикою прав людини, та безпекою мирних зібрань, долучитися до презентації.

На презентацію запрошено Людмилу Янкіну, керівницю проєктів у команді ZMINA. Центр прав людини та Максима Петрова, менеджера проєктів Української Гельсінської спілки з прав людини.

Лише зареєстровані учасники та учасниці зможуть отримати посилання на трансляцію в Zoom. Просимо зареєструватися до 11 березня включно за посиланням: https://forms.gle/SvWr1DPXNGRg3Shy5.

З огляду на технічні обмеження щодо можливої кількості учасників в онлайн-події  організатори залишають за собою право відмовити в участі попри вчасну та повну реєстрацію.

Долучайтеся до кампанії “Союзники в дії”: https://alliesinaction.com/.

У разі виникнення запитань чи уточнень щодо події, будь ласка, звертайтеся за адресою: ukraine@freedomhouse.org.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: