Презентація книги “Пресувальна машина: як Росія знищувала свободу слова в Криму” в Чернівцях та Івано-Франківську

Дата та час події: 23 Вересня 2019, 15:00 Місце: Чернівці
A+ A- Підписатися

23 вересня в Чернівцях та 24 вересня в Івано-Франківську відбудеться презентація і обговорення документальної книги журналіста Юрія Луканова “Пресувальна машина: як Росія знищувала свободу слова в Криму”.

Книга розповідає про боротьбу з журналістами і свободою слова під час окупації Криму і після незаконного приєднання півострова до Росії. Автор – журналіст, який висвітлював події весни 2014 року і поділився своїми враженнями, а також зібрав свідчення численних журналістів і документи того періоду. У виданні міститься багато фотографій автора, а також героя книги Станіслава Юрченка й інших журналістів.   

Що відбувається зі свободою слова в Криму зараз та хто доноситиме правду про події на окупованому півострові після “зачистки” незалежних ЗМІ? Про це йтиметься на зустрічі з автором і героями книги.

Разом з автором Юрієм Лукановим у презентації візьмуть участь герої книги – кореспондент проекту Радіо Свобода “Крим. Реалії” Сергій Мокрушин і більдредактор сайту “Ґрати”, ведучий “Крим. Реалії” Станіслав Юрченко.

Презентація в Чернівцях відбудеться 23 вересня о 15:00 в обласному  товаристві “Знання” (вул. Штейнбарга, 23, телефон для довідок: 050 085 17 30).

Презентація в Івано-Франківську відбудеться 24 вересня о 15:00  у мистецькому центрі “Ваґабундо” (вул. Пилипа Орлика, 7, телефон для довідок: 050 338 80 47).


Захід організував Центр прав людини ZMINA за підтримки Freedom House в Україні. Додаткова інформація за телефоном: 050 353 67 89.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: