Презентація доповіді “Спільнота онлайн. Становище ЛГБТ в Україні у 2020 році”

Дата та час події: 03 Лютого 2021, 11:00
A+ A- Підписатися

У середу, 3 лютого, з 11:00 до 12:30 на платформі Zoom відбудеться онлайн-презентація щорічної доповіді Правозахисного ЛГБТ-Центру “Наш світ” СПІЛЬНОТА ОНЛАЙН. Становище ЛГБТ в Україні у 2020 році”

Наскільки поширені в Україні злочини ненависті проти ЛГБТ-людей? Чого очікувати від розгляду скарг одностатевих пар до Європейського суду з прав людини? Коли українські церкви припинять захищати ворожнечу, насильство та дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації, а політики наважаться остаточно порвати з традиційними цінностями “русского міра”? 

Учасники обговорять перспективи ухвалення поправок до Кримінального кодексу щодо злочинів ненависті та закону про реєстроване цивільне партнерство, а також оприлюднять деталі першого позову одностатевої пари проти України в Європейському суді з прав людини, ініційованого Центром “Наш світ”. 

Учасники презентації:

  • Андрій Кравчук, експерт Правозахисного ЛГБТ-Центру “Наш світ”;
  • Юлія Лісова, адвокатка, правова радниця Громадського центру правосуддя;
  • Михайло Тарахкало, адвокат, директор Центру стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини;
  • Лада Булах, народний депутат України.

Модераторка – Тетяна Печончик, голова Центру прав людини ZMINA.

В обговоренні також візьмуть участь представники Секретаріату Уповноваженого ВР з прав людини, Національної поліції України та Міністерства внутрішніх справ.

Онлайн-презентацію організовано Правозахисним ЛГБТ-Центром “Наш світ” та Центром прав людини ZMINA за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США та фонду Tides (США).

Захід відбуватиметься онлайн на платформі Zoom із прямою трансляцією в соціальних мережах на сторінках організаторів. Для участі в дискусії просимо зареєструватися за посиланням: shorturl.at/uFT79

Додаткова інформація за телефоном (099)772-56-67 або електронною адресою ii@humanrights.org.ua.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: