Презентація результатів конференції “Права людини у Криму: погляд з Німеччини”

Дата та час події: 26 Листопада 2018, 08:38
A+ A- Підписатися

На п’ятому році окупації Криму правозахисники в Україні продовжують фіксувати постійне погіршення ситуації з дотриманням прав людини, а також загального культурного, економічного, соціального стану на окупованому півострові. 

Але яким чином і в якому масштабі ситуація висвітлюється за межами України, а саме – у Німеччині? З якими викликами стикається Україна і які кроки мають бути здійснені українськими стейкхолдерами (політиками, правозахисниками, журналістами тощо) для підвищення якості інформаційної політики за кордоном? 

Відповіді на ці питання з української, німецької та європейської перспектив будуть озвучені під час презентації результатів конференції “Права людини у Криму: погляд з Німеччини” в межах проведеного брифінгу в Інтерфакс-Україна (вул. Рейтарська, 8/5a, Київ). Захід відбудеться в понеділок, 26 листопада, об 11:00.  

Спікери:

* Ребекка Гармс, депутатка Європейського парламенту від Німеччини, фракція “Зелені” / Європейський вільний альянс,

* Олексій Козлов, директор німецької неурядової організації Solidarität mit der Bürgerbewegung in Russland e.V.,

* Таміла Ташева, голова правління ГО “КримСОС”. 

Співорганізатори:

* Solidarität mit der Bürgerbewegung in Russland e.V.,

* ГО “КримСОС” .

Захід проводиться спільно з ГО “КримСОС” у межах проекту Aktivierung einer Diskussion über Beachtung und Schutz der Menschenrechte auf der Krym за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, що реалізується організацією Solidarität mit der Bürgerbewegung in Russland e.V. 

Solidarität mit der Bürgerbewegung in Russland e.V. працює над підтримкою громадської активності та спостереженням за становищем у сфері прав людини в Росії та державах колишнього Радянського Союзу. 

“КримСОС” – громадська організація, діяльність якої спрямована на висвітлення незаконності окупації Криму та репресивної політики Російської Федерації, підтримання зв’язків між півостровом та материковою Україною, а також консолідацію українського суспільства шляхом захисту прав, свобод та інтересів внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та інших осіб, які постраждали від збройного конфлікту на сході України та в Криму. 

Контактні особи: Вікторія Савчук – viktoria483@gmail.com; Джеміль Мамутов – d.mamutov@krymsos.com

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: