Презентація посібника “Безпека громади: пошук спільних рішень”

Дата та час події: 10 Жовтня 2018, 17:30
A+ A- Підписатися

Неосвітлені вулиці, компанії молодиків горланять уночі під вікнами, безпритульні собаки, часті крадіжки. Все це знайомо українцям, але як цьому зарадити? 

Мешканці можуть безпосередньо впливати на безпеку свого району. Разом з поліцією та місцевою владою подібні проблеми можна усунути. Втім, навіть активні громадяни часто не знають, як вирішувати проблеми безпеки.

Експертний центр з прав людини підготував посібник “Безпека громади: пошук спільних рішень”. Він навчить громадськість, поліцію та місцеву владу у взаємодії створювати безпечне середовище. У виданні зібрані алгоритми дій для різних проблем безпеки, рекомендації для роботи поліції та органів місцевого самоврядування з населенням, більше 40 описів іноземного та українського досвідів безпекових ініціатив.

Презентація посібника відбудеться 10 жовтня о 17.30 за адресою: м. Київ, Спортивна площа, 1А, (креативний простір Creative Quarter, бізнес-центр “В” Gulliver). На ній говоритимуть про прогалини в навчанні поліції та про те, що треба знати мешканцям, аби в громадах стало безпечно.

Під час заходу планується експертне обговорення шляхів підвищення безпеки в українських громадах. Зокрема, буде представлено успішні практики роботи правоохоронних органів з населенням.

Спікери:

Іван Варченко, радник міністра внутрішніх справ України;

Юрій Бєлоусов, виконавчий директор Експертного центру з прав людини;

Уляна Шадська, керівниця програми “Права людини у громаді” Експертного центру з прав людини;

Катерина Бєлугіна, керівниця відділу Community policing Департаменту патрульної поліції НПУ.

Якщо ви бажаєте взяти участь у заході, заповніть до 9 жовтня форму реєстрації: http://bit.ly/2DUywZT 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: