Презентація книги “Кримський альбом: історії правозахисників” на “Книжковому арсеналі”

Дата та час події: 24 Травня 2019, 14:00
A+ A- Підписатися

У п’ятницю, 24 травня, з 14:00 до 14:45 у Мистецькому арсеналі (м. Київ, вул. Лаврська, 10-12, зал “Папір”) у межах IX Міжнародного фестивалю “Книжковий арсенал” відбудеться презентація книги Ірини Виртосу “Кримський альбом: історії правозахисників”.

У межах заходу буде презентовано книгу зі спогадами кримських правозахисників, досвідом їхньої роботи до і після окупації. У книзі – два десятки особистих історій про минуле, теперішнє і майбутнє людей, які, навіть втративши дім, продовжують боротьбу за захист прав людини в Криму, а також тих, хто протистоїть репресіям, залишаючись в окупації.

Учасники презентації:

Ірина Виртосу, авторка книги, журналістка Центру права людини ZMINA;

Валерія Мезенцева, фотографиня, авторка серії портретів кримських правозахисників;

а також герої і героїні книги: Таміла Ташева, Сергій Заєць, Олександра Дворецька, Ольга Аношкіна, Валентина Потапова, Марія Суляліна, Ірина та Олександр Сєдови, Ольга Скрипник, Віссаріон Асєєв, Альона Луньова, Руслан Нечипорук, Володимир Чекригін,  Анна Рассамахіна, Дар’я Свиридова і Синавер Кадиров. 

Модераторка: Тетяна Печончик, голова Центру права людини ZMINA. 

Вхід за квитками та абонементами фестивалю.

Книга з історіями кримських правозахисників підготовлена Центром прав людини ZMINA в межах проекту “Захисники прав людини: стандарти, мемуари та свідоцтва” за підтримки Фонду Будинків прав людини, який об’єднує правозахисні організації в різних країнах. Мережа Будинків прав людини охоплює 16 організацій в 11 країнах Східної та Західної Європи, Кавказу та Балкан. Фонд Будинків прав людини базується в Осло, має офіс у Женеві і представництва в Брюсселі і Тбілісі.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: