Презентація звіту “НА МЕЖІ: Вирішення проблем дискримінації та нерівності в Україні”

Дата та час події: 14 Серпня 2015, 13:00
A+ A- Підписатися

14 серпня з 13:00 до 17:00 (неформальне спілкування до 18:30) у Києві відбуватиметься презентація звіту “НА МЕЖІ: Вирішення проблем дискримінації та нерівності в Україні”

До участі запрошуються представники правозахисних організацій та службовці.

“НА МЕЖІ” – це перше в Україні всеосяжне дослідження феномену дискримінації.

Звіт є результатом двох з половиною років спільної роботи міжнародної та низки українських правозахисних організацій, що здійснювалася за фінансової підтримки Європейської Комісії.

Майже 250-сторінкове видання висвітлює соціальні, законодавчі та політичні проблеми, з якими стикаються мешканці України у сфері реалізації своїх прав на рівність і недискримінацію.

Автори пропонують рекомендації, в тому числі з урахуванням успішного міжнародного досвіду, для вирішення цих проблем в Україні на її шляху до європейської інтеграції.

Головним доповідачем на презентації звіту є доктор Димитрина Петрова, авторка болгарського антидискримінаційного закону, який вважається одним із найвдаліших у світі.

Це видання буде корисним для українських посадовців, політиків, інших фахівців, які мають стосунок до вирішення проблем у сфері реалізації прав на рівність і недискримінацію в Україні.

Реєстрація на презентацію обов’язкова за посиланням.

Запрошеним учасникам з інших міст буде відшкодована вартість проїзду за наявності квитків в обидві сторони. Робочі мови заходу – українська, англійська, російська.

Анотацію публікації можна завантажити за посиланням українською та англійською мовами.

Контакти организаторів заходу: Правозахисний ЛГБТ Центр “Наш світ”, Коаліція з протидії дискримінації в Україні, The Equal Rights Trust (Велика Британія)
coordinator@gay.org.ua, 044 296 34 24, 095 273 03 09

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: