Презентація соціально-психологічного дослідження про конфлікти та насильство

Дата та час події: 20 Січня 2017, 13:38
A+ A- Підписатися

20 січня о 13:00 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться презентація соціально- психологічного дослідження в рамках проекту “Альтернативи конфлікту і насильству”.

В рамках презентації будуть представлені результати масового опитування громадян щодо основних уявлень, стереотипів, ставлень до конфліктів і насильства. Будуть розглянуті ключові відмінності та подібності у сприйнятті конфліктів і насильства серед різних груп (чоловіків і жінок, військових і цивільних тощо) у чотирьох регіонах України. Всього в опитуванні взяли участь 1 270 респондентів.

Наступним етапом проекту стане розробка програми тренінгу для корекції конфліктних стереотипів. Окрім цього, спікери розкажуть про деякі результати співпраці між державними органами та громадськими організаціями, проаналізують можливі шляхи покращення цієї взаємодії.

Під час заходу буде представлена випущена за результатами дослідження інформаційна листівка “Насильство: як розпізнати і куди звертатись за допомогою”.

Проект “Альтернативи конфлікту і насильству” реалізується дослідницькою групою ГО “Психологічна кризова служба “Українська асоціація фахівців із подолання наслідків психотравмуючих подій”” під керівництвом старшого наукового співробітника Галини Циганенко, в рамках програми “Подолання соціальних наслідків конфлікту на Донбасі та незаконної анексії Криму за допомогою державних структур в Україні та громадянського суспільства”, яку впроваджує канадська неурядова організація Stabilization Support Services за фінансової підтримки Посольства Великої Британії.

Спікери

Ольга Іванова, виконавча директорка Представництва Stabilization Support Services в Україні;

Галина Циганенко, керівниця проекту, кандидатка психологічних наук, старша наукова співробітниця Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, співзасновниця Психологічної кризової служби ГО “Українська асоціація фахівців із подолання наслідків психотравмуючих подій”;

Катерина Бороздіна, членкиня робочої групи проекту, директор Департаменту експертизи, моніторингу та законотворчої діяльності ГО “Ла Страда-Україна”;

Ольга Кухарук, психологиня, членкиня дослідницької групи проекту, волонтерка Психологічної кризової служби ГО “Українська асоціація фахівців із подолання наслідків психотравмуючих подій”, молодша наукова співробітниця Інституту соціальної та політичної психології НАПН України;

Дмитро Рева, член робочої групи проекту, директор ГО “Правозахисна Група “СІЧ”, керівник юридичного напрямку ГО “Всеукраїнський центр допомоги постраждалим від терористичних дій на Сході України “Форпост”;

Ольга Овчар, психологиня, членкиня дослідницької групи проекту, аспірантка Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, директорка дослідницької компанії “Проінсайт Лаб”.

 Захід відбудеться за адресою: Український кризовий медіа-центр, Український дім на Європейській площі, Київ, вул. Хрещатик, 2.

За додатковою інформацією звертайтесь: Агата Гейко, медіа-координатор Stabilization Support Services:

+38 093 589 89 80 Ольга Овчар; olga.ovchar@gmail.com

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: