Презентація розділу про Україну зі звіту Freedom House “Свобода в мережі 2016”

Дата та час події: 22 Листопада 2016, 20:15
A+ A- Підписатися

Дата: 22 листопада 2016

Час: 15:00 – 16:30

Місце заходу: Український кризовий медіа центр

(Український дім, вул. Хрещатик, 2, м. Київ) 

Freedom House в Україні разом з Google Україна проведуть круглий стіл, присвячений презентації розділу про Україну та загальні світові тенденції з нового звіту “Свобода в мережі 2016” з подальшим обговоренням сучасних викликів для українських інтернет-медіа та українського суспільства.

Серед запрошених спікерів: 

– Тетяна Локоть, Dublin City University, авторка розділу про Україну у звіті “Свобода в мережі 2016” (Google Hangouts – зв’язок)

– Адріан Шахбаз, науковий керівник звіту “Свобода в мережі”, Freedom House (Google Hangouts – зв’язок)

– Оксана Романюк, виконавча директорка Інституту Масової Інформації

– Олександр Данченко, голова Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку (очікується підтвердження)

– Вікторія Сюмар, голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики (очікується підтвердження)

– Тетяна Попова, голова Ради Телекомунікаційної палати України

Модератор: Зорян Кісь, менеджер з адвокації та партнерства, Freedom House в Україні

Захід буде присвячений обговоренню нового звіту Freedom House “Свобода в мережі 2016” та стану свободи в мережі в Україні в регіональному та світовому контексті. 

Запрошені спікери обговорять також проблеми та тенденції розвитку свободи в мережі в Україні, а також розроблені та можливі законопроекти, спрямовані на регулювання сфери та потенційних ризиків пов’язаних з цим. Учасники та гості круглого столу спробують знайти спільні рішення щодо участі українських громадських активістів та правозахисників у захисті свободи в Інтернеті. 

За додатковою інформацією щодо спікерів та учасників круглого столу просимо звертатись до Зоряна Кіся: kis@freedomhouse.org

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: