Презентація результатів першого в Україні загальнонаціонального опитування про права людини

Дата та час події: 08 Грудня 2016, 00:05
A+ A- Підписатися

У четвер, 8 грудня 2016 року, напередодні Міжнародного дня захисту прав людини, о 10:30 у Культурному просторі Autonomous “Кримського Дому” (вул. Михайла Омеляновича-Павленка (Суворова), 9) відбудеться презентація результатів першого в Україні загальнонаціонального опитування про права людини.

Які права є найбільш важливими для українців і що вони роблять для захисту своїх прав? Чи готові люди поступитися державі частиною своїх прав заради матеріального благополуччя? Як змінилася ситуація з дотриманням прав людини після Євромайдану? Чи можна, на думку громадян, катувати “сепаратистів” та “терористів”? Як люди ставляться до самосуду?

Найцікавіші дані опитування представить Ірина Бекешкіна, голова правління Фонду “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва, і прокоментують: Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська, голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря (очікується), виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини Аркадій Бущенко, заступник директора Програми розвитку ООН в України Блерта Чела.

Модераторка заходу: Тетяна Печончик, голова Центру інформації про права людини.

***

Реєстрація гостей  та вітальна кава – з 10:00 до 10:30.

Акредитація ЗМІ та інших зацікавлених учасників і учасниць, а також додаткова інформація за телефоном (098) 570-99-54 або на електронну пошту dk@humanrights.org.ua.

Соціологічне опитування проводилося Фондом “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва на замовлення Програми розвитку ООН в Україні та у партнерстві із ГО “Центр інформації про права людини” і Офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: