Презентація книги “Універсальний дизайн: практичні поради для кожного”

Дата та час події: 26 Квітня 2015, 15:00
A+ A- Підписатися

26 квітня з 15:00 до 15:45 на “Книжковому арсеналі” (Мистецький арсенал, Київ, Лаврська, 12) в залі малих книгарень та видавців буде презентовано книгу “Універсальний дизайн: практичні поради для кожного“.

Автори збірки Ірина Виртосу та Тетяна Печончик (Центр інформації про права людини) дізналися, здається, усе про принципи універсального дизайну та критерії доступності у різних сферах життя, та розповіли про це у книзі.

“Універсальний дизайн – це не тільки про комфортне місто, це філософія безпечного і комфортного простору, сервісу, взаємин”. Як створити такий простір, розкажуть авторки видання та їх гості.

У книзі містяться поради для українських роботодавців, власників установ, політиків, журналістів та громадських діячів щодо того, яким чином вони можуть сприяти впровадженню цього світового досвіду та робити середовище більш дружнім, зручним і безпечним для усіх категорій громадян.

Ця книга стала результатом Спільної Програми “Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні”, що впроваджується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), Міжнародною організацією праці (МОП) у партнерстві з Міністерством соціальної політики України та Національною асамблеєю інвалідів України.

Більше про універсальний дизайн ви зможете дізнатися на сайті.

Приєднатися до події на Фейсбуці можна тут.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: