Презентація ініціативи “Електронний кабінет у кожного дільничного інспектора”

Дата та час події: 28 Квітня 2015, 11:00
A+ A- Підписатися

28 квітня об 11:00 в креативному просторі “Часопис” (Київ, вул. Льва Толстого, 3, зала Бібліотека) відбудеться презентація ініціативи “Електронний кабінет у кожного дільничного інспектора”.

На презентації буде представлено ідею зміни інформаційної політики МВС України, яка, перш за все, буде орієнтована на потреби населення. Також буде проілюстровано, чим такий проект може зацікавити місцеву владу, журналістів, громадські об’єднання.

Окрім того, обговорюватиметься необхідність розбудови партнерських взаємовідносин міліціонерів та громади (як можна мотивувати мешканців  допомагати міліції тощо), яким чином запропонована ініціатива може посилити ефективність роботи дільничного інспектора міліції, як це оптимізує процес взаємодії із заявниками та зменшить навантаження в роботі, яка роль громадськості у впровадженні даної ідеї і хто такий “громадський помічник дільничного”.

На території адміністративної дільниці, яка обслуговується в місті або сільській місцевості, дільничні інспектори виконують головний обсяг профілактичних та правоохоронних функцій, визначених Законом України “Про міліцію”, постійно спілкуються з населенням і дуже часто поєднують в одній особі і оперативника, і слідчого, і психолога. 

Ідея створення електронного кабінету дільничного передбачає, що кожен у режимі реального часу (без прив’язки до місця) може зайти на спеціалізовану веб-сторінку і знайти для себе всю необхідну інформацію: шаблони (бланки) заяв; роз’яснення певних адміністративних процедур; роз’яснення законодавства про права та обов’язки дільничного; порадники щодо того, як діяти в конкретних ситуаціях; графік роботи й прийому громадян (контакти); стан криміногенної ситуації на конкретній адміністративній дільниці; проведені профілактичні заходи (у тому числі з молоддю); можливість залишити повідомлення щодо порушень на дільниці (у тому числі зі сторони правоохоронців), а також багато іншої важливої для мешканців інформації.

Цей онлайн-масив відомостей значно полегшить життя і надасть більше можливостей для маломобільних груп населення. 

Акредитація ЗМІ на місці.

Додаткова інформація за телефоном: Анастасія Малинка, 067 223 14 97.

Організатор заходу – Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter