Презентація аналізу реалізації права засуджених на лікування

Дата та час події: 30 Березня 2015, 11:00
A+ A- Підписатися

30 березня об 11:00 в інформагентстві “Інтерфакс-Україна” (Київ, вул. Рейтарська, 8/5аХарківська правозахисна група презентує результати аналізу стану реалізації права засуджених на охорону здоров’я та медичну допомогу.

Буде наведено приклади (приголомшуюче відео, фото) порушень цього права.

Як свідчать результати моніторингу, у багатьох установах Державної пенітенціарної служби України (ДПтСУ) відсутня належна увага та відповідне медичне обслуговування ув’язнених, що страждають на тяжкі захворювання. Їх лікують або в межах закладу, де вони відбувають покарання, або, в кращому випадку, в одній з медичних установ ДПтСУ. Однак, як і більшість цивільних медичних закладів України, останні часто не мають можливостей надавати належну медичну допомогу. З практики Європейського суду з прав людини такі умови утримання і ненадання медичної допомоги трактується як порушення ст. 3 Європейської Конвенції (катування, жорстоке поводження).

Харківська правозахисна група за підтримки Відділу освіти, науки та культури Посольства США в Україні проводить аналіз стану реалізації цього права та надає на практиці юридичну допомогу засудженим, які є жертвами порушень. Результати цієї роботи будуть представлені на прес-конференції. 

Учасники:

Євген Захаров, Харківська правозахисна група;

Анна Литвин, адвокат, Харківська правозахисна група;

Вадим Човган, Харківська правозахисна група.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: