Презентація аналізу міжнародного досвіду підтримки людей з інвалідністю

Дата та час події: 29 Січня 2015, 09:30
A+ A- Підписатися

29 січня з 09:30 до 14:00 у Києві за адресою вул. Госпітальна, 4 (готель “Русь”, зал “Венеція”) у рамках Спільної Програми “Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні” відбудеться презентація результатів аналізу міжнародного досвіду впровадження послуги супроводу на робочому місці та підтримки зайнятості людей з інвалідністю.

Буде презентовано аналіз досвіду 7-ми країн Європейського Союзу: Польщі, Швеції, Данії, Австрії, Норвегії, Чехії та Ірландії у наданні послуги супроводу на робочому місці та підтримці зайнятості. Міжнародний експерт Френк Кевана презентує аналіз особливостей національних політик та законодавства з цього питання, існуючі моделі фінансування, мотивації роботодавців, рівні і види підтримки та супроводу на робочому місці, особливості надання цих послуг та практичні приклади їх впровадження. 

Також експертом буде надано детальну статистику щодо рівня працевлаштування людей з інвалідністю в країнах Європи, повної та часткової зайнятості, рівня бідності даної групи населення тощо. Буде розглянуто особливості політики Європейського Союзу щодо підвищення рівня зайнятості людей з інвалідністю у рамках формування інклюзивного суспільства та економіки. 

Після презентації буде проведене засідання фокус-групи для розробки української моделі надання послуги супроводу на робочому місці.

Акредитація обов’язкова, прохання підтвердити участь до 16:00 28 січня: Alina.Stetsenko@undp.org.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: