Прес-конференція “Ґендерні квоти у парламентському виборчому процесі: шанс на справедливе представництво”

Дата та час події: 29 Травня 2019, 10:30
A+ A- Підписатися

29 травня о 10:30 в прес-центрі інформаційної агенції Інтерфакс-Україна (м. Київ, вул. Рейтарська, 8/5а) відбудеться прес-конференція на тему “Ґендерні квоти в парламентському виборчому процесі: шанс на справедливе представництво”.

В Україні достроково стартував виборчий процес, який покликаний забезпечити демократичне представництво в парламенті всіх громадян, соціальних груп, національних громад та обох статей. Утім, український політикум досі несміливий у паритетному представленні чоловіків і жінок. Верховна Рада останнього скликання заледве долає 12% представництва жінок. Цей дисбаланс можна змінити лише цілеспрямованою політикою створення можливостей для участі жінок у політичному житті України. Елементом такої політики є впровадження ґендерних квот у виборчому процесі.

У заході візьмуть участь:

  • Ірина Суслова, народний депутат України, голова парламентського підкомітету з питань ґендерної рівності та недискримінації;
  • Богдан Крикливенко, експерт Українського інституту з прав людини;
  • Олександра Голуб, голова громадської організації “Ліга захисту прав жінок “Гармонія рівних”;
  • Ірина Виртосу, журналістка, експертка з недискримінації Центру прав людини ZMINA;
  • Елла Ламах, ґендерна експертка.

Учасники озвучать вимоги громадських організацій та жінок-політиків щодо необхідності впровадження добровільних партійних ґендерних квот під час дострокових виборів до Верховної Ради. Також обґрунтують, чому збільшення представництва жінок зробить український парламент більш ефективним.

Додаткова інформація за телефоном +38 096 485 47 97.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: