Прес-конференція з нагоди 2-річчя створення Центру зайнятості вільних людей

Дата та час події: 24 Лютого 2016, 11:30
A+ A- Підписатися

24 лютого з 11:30 до 12.00 в приміщенні Українського кризового медіа центру за адресою вул. Хрещатик, 2 відбудеться прес-конференція з нагоди 2-річчя створення ГО “Центр зайнятості Вільних людей” (ЦЗВЛ).

У заході візьмуть участь:

Марина Лебідь – співзасновниця організації, координатор команди волонтерів, ЦЗВЛ.

Ольга Семенова – координатор напрямку консультування та працевлаштування ВПО, ЦЗВЛ.

Віра Лебедєва – координатор програми навчання та розвитку, а також проекту “Бізнес-інкубатор” для ВПО та ветеранів АТО, ЦЗВЛ.

Оксана Воропай – координатор проекту соціальної адаптації учасників АТО “Воїну – гідна праця”, ЦЗВЛ.

Станіслав Лячинський – директор програмної ініціативи “Громадські ініціативи Нової України” Міжнародного фонду “Відродження”;

Віталій Ткаченко – директор з маркетингу ТОВ “ВОГ РІТЕЙЛ”.

Мета прес-конференції: підбиття підсумків діяльності ГО “Центр зайнятості Вільних людей”, обговорення основних досягнень та напрацювань організації за час її функціонування, окреслення векторів розвитку на майбутнє.

Головною темою прес-конференції стане обговорення проблеми соціальної адаптації, працевлаштування, перекваліфікації та навчання ВПО та учасників АТО, яка займає все більше місця в українському суспільстві. На заході будуть презентовані результати власних досліджень громадської організації ЦЗВЛ щодо цієї проблематики.

Довідково: “Центр зайнятості Вільних людей” (ЦЗВЛ) – громадська організація, покликана сприяти професійній реалізації, працевлаштуванню та соціальній адаптації громадян України, які у зв’язку з військовими діями, соціальними та економічними проблемами втратили роботу та потребують допомоги.

Акредитація журналістів: Марія Ємельяненко, +38 067 296 66 43.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: