Прес-конференція “Вербування, “одиночка” та погрози. Які випробування доводиться долати “в’язню Кремля” Валентину Вигівському”

Дата та час події: 03 Серпня 2016, 10:00
A+ A- Підписатися

Прес-конференція “Вербування, “одиночка” та погрози. Які випробування доводиться долати “в’язню Кремля” Валентину Вигівському”

Історія Вигівського – одна з найменш відомих передусім через засекреченість матеріалів слідства та судового процесу

У середу, 3 серпня, о 10.00 в Українському кризовому медіа центрі (Український Дім, вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція “Вербування, “одиночка” та погрози. Які випробування доводиться долати “в’язню Кремля” Валентину Вигівському”.

3 серпня одному із в’язнів Кремля, киянину Валентину Вигівському виповнюється 33 роки. Його історія – одна з найменш відомих передусім через засекреченість матеріалів слідства та судового процесу. Хоча історія Валентина заслуговує на увагу не менше за інші. Зайве свідчення тому – листи,  в яких він розповідає родині про те, що з ним відбувається в ув’язненні, як його намагаються ламати та вербувати, чого йому коштує, аби протистояти цьому тискові, а також про свої, як він сам висловлюється, “мысли камерного типа”.

На якому етапі перебуває справа Валентина зараз, в якому він стані та про що саме розповідає в своїх листах – про це розкажуть під час прес-брифінгу:

Петро та Галина Вигівські, батьки Валентина

Роман Титикало, адвокат, представник інтересів Валентина Вигівського в Україні

Ілля Новіков, адвокат Валентина Вигівського в Росії (скайпом, участь підтверджується)

Марія Томак, координатор кампанії LetMyPeopleGo (ініціатива Євромайдан SOS)

Відразу після прес-конференції, об 11.00 на сходах перед Українським домом відбудеться акція солідарності із Валентином Вигівським. Заплановані виступи членів його родини та друзів, а також флешмоб.

Нагадаємо, що Валентин Вигівський був викрадений із території Криму у вересні 2014 року, перевезений до Лефортово та звинувачений у шпигунстві. Усього Валентин перебуває в ув’язненні вже протягом майже 700 днів. Вироком Мособлсуду у грудні 2015 року Вигівський був засуджений до 11 років колонії суворого режиму “за економічне і військове шпигунство в авіакосмічній галузі Росії”. Відбуває покарання в колонії у Кіровській області.

Більше про Валентина ви може дізнатися на сторінці кампанії LetMyPeopleGo 

Деталі та інформація – за телефоном 050 3 457 457 (Марія) або мейлом tomak.maria@gmail.com

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: