Прес-конференція та відкриття фотовиставки “Люди необмежених можливостей. Спорт”

Дата та час події: 19 Травня 2016, 17:54
A+ A- Підписатися

19 травня об 11.00 відбудеться прес-конференція і відкриття фотовиставкиЛюди необмежених можливостей. Спорт”. 

Адреса: “Укрінформ”, вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. “Театральна”)

Контактні телефони: (044)  279-20-60, 279-00-05

Організатори: Українське національне інформаційне агентство “Укрінформ”, Громадська організація “Рівні можливості”, Національний паралімпійський комітет України. Інформаційний партнер: Центр інформації про права людини. 

У програмі заходу: унікальні знімки з міжнародних змагань; живе спілкування з паралімпійцями; оголошення конкурсу на кращу журналістську роботу на тему рівних можливостей для людей з порушеннями здоров`я.

Учасники: Ігор Жданов – міністр молоді та спорту; Андрій Рева – міністр соціальної політики України; Валерій Сушкевич – президент Національного паралімпійського комітету України; Костянтин Кузьмін  – президент ГО “Рівні можливості”; Василь Даукшас – голова Київського міського центру культури та спорту інвалідів “Інваспорт”; Валентин Кармінський – автор фотографій; українські спортсмени-паралімпійці.

На світлинах Валентина Кармінського – спортсмени-паралімпійці, які своїм життям доводять, що будь-які перешкоди долаються силою духу. Українські паралімпійці вражають: без рук встановлюють рекорди з плавання; пересуваючись на візку, виграють лижні змагання; з переламаним хребтом стають лідерами велогонок.

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter