Прес-конференція “Річниця розмежування. Чи досягнуті цілі пропускної системи?”

Дата та час події: 21 Січня 2016, 15:16
A+ A- Підписатися

У четвер, 21 січня, о 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна” розпочнеться прес-конференція “Річниця розмежування. Чи досягнуті цілі пропускної системи?”.

Наказом Штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України № 27 ог від 22.01.2015 затверджено Тимчасовий порядок здійснення контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів вздовж лінії зіткнення у межах Донецької та Луганської областей. Минув рік, текст порядку змінювався декілька разів: змінювались правила оформлення перепусток та місця розташування контрольних пунктів в’їзду-виїзду.

Благодійний фонд “Восток-SOS” підведе підсумки річниці офіційного існування пропускної системи через лінію розмежування, через яку щоденно переміщуються не тільки люди, але й товари з неконтрольованої території.

Які проблеми існують на сьогодні у облаштуванні контрольних пунктів, як працює електронна система видачі дозволів (перепусток) та як сприяють боротьбі з тероризмом черги на КПВВ і рух товарних вагонів з сировиною, розкажуть спікери:

Левон Азізян, координатор юридичного напрямку “Восток-SOS: звільнені міста”

Костянтин Рєуцький, координатор “Восток-SOS”

Сулейман Мамутов, правовий аналітик ВБФ “Право на захист”

Захід відбудеться 21 січня 2016 року у прес-центрі Інформаційної агенції “Інтерфакс-Україна” (вул. Рейтарська, 8/5а).

Контакт з організаторами: 095 629 12 77 Марія

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: