Прес-конференція про захист прав ВІЛ-позитивних та наркозалежних

Дата та час події: 31 Березня 2015, 10:00
A+ A- Підписатися

31 березня о 10:00 в інформагентстві “Укрінформ” (Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться підсумкова прес-конференція Всеукраїнської мережі Харківської правозахисної групи правової допомоги людям з ВІЛ та наркозалежним.

Робота адвокатів Мережі за три останні роки змінила судову практику: суди почали виправдовувати або повертати прокуратурі справи, які були спровоковані. Успішна практика Мережі налічує більше 20 таких процесів тільки за минулий рік. Хворих на наркоманію визнали пацієнтами, а не злочинцями, дозволяють отримувати препарати вдома, а не стояти кожен день в чергах у лікарні. Але робота міліції та прокуратури не змінилася: незважаючи на декларування європейських норм, правоохоронці продовжують бити і катувати хворих людей, “підкидати” наркотики, фабрикувати докази, а прокуратура закриває на це очі.

Адвокати Всеукраїнської мережі правової допомоги розкажуть про справи, що змінили правову практику, нові випадки фальсифікацій кримінальних справ як щодо наркозалежних, так і щодо лікарів, які їх лікують, і людей, які не споживають наркотики. Адвокати також розкажуть про те, що держава не хоче змінювати законодавство, яким автоматично вирішувалась би частина цих проблем, і про те, яким чином можна змінити ситуацію.

Спікери:

Геннадій Токарєв – адвокат, головний експерт Мережі;

Олег Несінов – адвокат Мережі, Дніпропетровськ;

Володимир Куценко – адвокат Мережі, Херсон;

Ігор Скалько – адвокат Мережі, Миколаїв.

Також на прес-конференції можна буде зустрітися з представниками спільнот людей з ВІЛ та наркозалежністю, дізнатися про їхні актуальні проблеми і порушення прав.

Додаткова інформація: Марина Ніколаєва 067 784 69 74

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: