Прес-конференція про виступ організацій людей з інвалідністю на Комітеті ООН

Дата та час події: 29 Квітня 2015, 14:00
A+ A- Підписатися

29 квітня о 14:00 в інформаційному агентстві “Укрінформ” (Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) напередодні 5 травня – Європейського дня протесту задля забезпечення рівних прав та проти дискримінації людей з інвалідністю – відбудеться прес-конференція громадських організацій інвалідів: “Загублені права: вперше голос громадських організацій людей з інвалідністю з України прозвучав в Комітеті ООН”.

Організатор: Національна Асамблея інвалідів України.
 
Учасники: 
 
Наталія Скрипка – виконавчий директор Всеукраїнського громадського об’єднання “Національна Асамблея інвалідів України”; 
 
Раїса Кравченко – виконавчий директор Всеукраїнської громадської організації “Коаліція захисту прав інвалідів та осіб з інтелектуальною недостатністю”;
 
Ярослав Грибальський – голова правління Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Група активної реабілітації”; 
 
Богдан Мойса – представник Всеукраїнської молодіжної громадської організації інвалідів з вадами зору “Генерація успішної дії”;
 
представники громадських об’єднань людей з інвалідністю.
 
Довідка:
 
Вже у вересні 2015 року Україна має звітуватись в Комітеті ООН з прав людей з інвалідністю стосовно виконання Конвенції ООН про права інвалідів. Наразі у межах підготовки звіту уряду Комітет ООН заслуховує Альтернативні звіти та рекомендації громадських організації людей з інвалідністю. 
 
Уперше представники громадських об’єднань людей з інвалідністю з України виступили з Альтернативним звітом перед Комітетом ООН з прав людей з інвалідністю та говорили про дотримання своїх прав на високому міжнародному рівні, про необхідність впровадження системних змін в нашій державі, про бар’єри, які заважають їм бути включеними у суспільство. Увага акцентувалась на питаннях дискримінації, доступності, освіти, охорони здоров’я, працевлаштування, прав дітей та жінок з інвалідністю, переселенців з інвалідністю, відновлення прав недієздатних та ін. 
 
Пряму трансляцію прес-конференції дивіться на сайті “Укрінформу” за посиланням або на офіційному сайті НАІУ.
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: