Прес-конференція, присвячена результатам роботи мережі приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини

Дата та час події: 16 Лютого 2017, 00:17
A+ A- Підписатися
16 лютого 2017 року об 11:00 годині в інформаційному агентстві “Главком” (вул. Шовковична, 8/20) відбудеться прес-конференція, присвячена результатам роботи мережі приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини.
 
На прикладі реальних історій з життя звичайних громадян, які звернулись по допомогу до юристів громадських приймалень УГСПЛ і відстояли свої права, правозахисники продемонструють, що успішне вирішення багатьох непростих ситуацій у царині захисту прав людини, можливе. За свої права потрібно і варто боротися! Усі ці надихаючі історії та позитивні приклади з практики юристів мережі приймалень увійшли до збірки успішних історій, яку також буде презентовано під час прес-конференції.
Ознайомитись з виданням зможе кожен охочий.
 
Громадські приймальні УГСПЛ – унікальна мережа організацій, діяльність яких спрямована на допомогу людям у захисті їхніх прав та досягненні позитивних змін у сфері прав людини в країні.
 
Спікери прес-конференції:
Максим Щербатюк — програмний директор УГСПЛ;
Наталія Козаренко — координатор мережі громадських приймалень УГСПЛ;
Анна Ющенко — юрист громадської приймальні УГСПЛ;
Володимир Виноградов — юрист громадської приймальні УГСПЛ.
 
“Для мене, як координатора мережі приймалень УГСПЛ, важливо, щоб наша робота була ще більш злагодженою. Оскільки досвід одних приймалень стає досвідом для інших. І ми дійсно домоглися того, щоб документи, що надходять від приймалень УГСПЛ,  стали для місцевих чиновників такою собі “червоною міткою”, сигналом підвищеної небезпеки для тих, хто порушив права людини”, — зазначає Наталія Козаренко, координатор мережі громадських приймалень УГСПЛ.
 
Під час прес-конференції юристи та правозахисники нададуть додаткову інформацію, а також матеріали щодо діяльності мережі приймалень УГСПЛ, ознайомлять з виданням — збіркою успішних історій, та охарактеризують основні проблеми, з якими найчастіше звертаються до юристів громадяни.
 
Організатор: Українська Гельсінська спілка з прав людини.
Контактна особа: Тетяна Гончарук, e-mail: tetigoncharuk@gmail.com
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: