Прес-конференція, присвячена “чеченській справі” Карпюка та Клиха

Дата та час події: 05 Лютого 2016, 10:35
A+ A- Підписатися

5 лютого, о 13.30 в Українському кризовому медіа центрі відбудеться прес-конференція, присвячена “чеченській справі”.

Ітиметься про останній розвиток подій у Верховному суді Чеченської Республіки, де судять двох громадян України – одного з лідерів “Правого Сектора” Миколу Карпюка та київського історика Станіслава Клиха.

Нещодавно, зокрема, захистом були отримані результати експертиз щодо застосування до Карпюка та Клиха тортур, в яких визначити факт їх застосування “не представляется возможным”. Докази сумнівності їх висновків будуть озвучені під час брифінгу.

Як відомо, нещодавно суд відклав розгляд справи у зв’язку із призначенням психіатричної експертизи щодо Станіслава Клиха. Його стан продовжує викликати в адвокатів та правозахисників велике занепокоєння.

Про прогнози щодо розгляду справи надалі, а також про те, наскільки активно Україна бере участь у захисті свого громадянина – ітиметься під час прес-конференції. Будуть оприлюднені в тому числі матеріали зазначених експертизи, а також звернення правозахисників до міжнародних інстанцій з проханням вплинути на ситуацію.

Учасники:

Марія Томак, Центр Громадянських Свобод, координатор кампанії #LetMyPeopleGo

Надія Волкова, юрист Української Гельсінської спілки з прав людини

Тамара Клих, мама Станіслава Клиха

Прес-конференція проводиться Центром Громадянських Свобод і Українською Гельсінською спілкою з прав людини в рамках кампанії #LetMyPeopleGo на захист українців, ув’язнених в Росії та окупованому Криму з політичних мотивів.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: