Прес-конференція “Нацбанк погіршив становище кримчан”

Дата та час події: 22 Грудня 2014, 00:00
A+ A- Підписатися

22 грудня о 12 год. 30 хв. в інформаційному агентстві УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція на тему «Нацбанк погіршив становище кримчан та встановив для них додаткові обов’язки».

У відповідь на шквал критики та судових позовів, НБУ вирішив виправити ситуацію з дискримінацією кримчан. Проте результат цих потуг правозахисники оцінили фразою «хотіли як краще, а вийшло як завжди».

Чому НБУ погіршив ситуацію для кримчан? Які додаткові обов’язки для них встановлюються? Що пропонують керівництву банку правозахисні організації для виправлення ситуації?

Про це буде йтись на прес-конференції за участі:

· Сергія Зайця, експерта Регіонального центру з прав людини;

· Дар’ї Свиридової, експерта Української Гельсінської спілки з прав людини;

· Андрія Щекуна, «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

· Олександри Дворецької, координатора «Восток SOS».

Контактна особа: Марина Говорухіна (050 612 00 20)

Захід проводиться завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Права людини в дії». Зміст публікації не обов’язково відображає погляди USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov/

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: