Прес-конференція “Крим: політичні переслідування активістів Майдану”

Дата та час події: 12 Лютого 2015, 13:30
A+ A- Підписатися

12 лютого о 13:30 в Українському кризовому медіа-центрі (Київ, вул. Інститутська 4, готель “Україна”, 3-й поверх) відбудеться прес-конференція на тему “Крим: політичні переслідування активістів Майдану”.

Окупаційна влада Криму розпочала новий виток політичного переслідування активістів Майдану. 8 лютого Київський районний суд міста Сімферополь виніс рішення про арешт Олександра Костенка. Його обвинувачують у заподіянні тілесних ушкоджень співробітнику кримського спецпідрозділу “Беркут” під час протестів у Києві в лютому 2014 року. Того ж дня (8 лютого 2015 року) було проведено обшук у квартирі Станіслава Краснова, активного учасника Майдану.

Костенку інкримінують навмисне заподіяння легкої шкоди здоров’ю з мотивів політичної, ідеологічної, расової, національної чи релігійної ненависті або ворожнечі чи з мотивів ненависті або ворожнечі відносно якої-небудь соціальної групи (п. “б” ч. 2 ст. 115 КК Російської Федерації). Таким чином, Російська Федерація намагається притягнути до кримінальної відповідальності громадянина України за дії, які відбувалися у Києві.

Учасники прес-конференції розкажуть про ознаки політичних переслідувань у цій та інших справах, які відкриті у Криму щодо активістів Майдану. 

Спікери прес-конференції:

Станіслав Краснов – командир батальйону “Крим”.

Борис Захаров – директор адвокаційного центру Української Гельсінської спілки з прав людини.

Олександра Матвійчук –  координатор Євромайдан SOS

З будь-якими питаннями прохання звертатись до Марії Іваник:

+380507058672maria.ivanyk@gmail.com

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: