Прес-конференція на тему статусу корінних народів України

Дата та час події: 20 Квітня 2015, 11:00
A+ A- Підписатися

20 квітня об 11:00 в інформаційному агентстві “Укрінформ” (Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція на тему: “Експерти закликають Верховну Раду врегулювати статус корінних народів України”.

В Україні існують три корінні народи, батьківщина яких – Крим: кримські татари, караїми і кримчаки. Експерти переконані, що їхні права потрібно узаконити, адже тоді Україна отримає реальний шанс вплинути на процеси, що відбуваються на півострові.

Що таке корінні народи? Чому українці, а також національні меншини, не можуть мати статусу “корінних народів”? Які основні положення законопроекту “Про корінні народи України”, в чому полягають основні проблеми з його поданням та ухваленням? Яке значення для України в загальнонаціональному та міжнародному аспектах матиме ухвалення цього закону? Як ухвалення Закону “Про корінні народи України” може посилити вплив України на ситуацію в Криму?

Про це під час прес-конференції розкажуть:

Арсен Жумаділов, завідувач Відділу забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу;

Наталя Беліцер, експерт Інституту демократії імені Пилипа Орлика;

Юлія Тищенко, експерт Українського незалежного центру політичних досліджень. 

Реєстрація ЗМІ на місці.

Контактна особа: Марина Говорухіна 050 612 00 20. 

Організатори заходу: Центр інформації про права людини та Коаліція з протидії дискримінації в Україні за підтримки Європейського союзу та Міжнародного фонду “Відродження”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: