Прес-конференція “Громадський рейтинг “гарячих ліній” органів центральної влади”

Дата та час події: 31 Липня 2015, 12:00
A+ A- Підписатися

31 липня о 12:00 в інформаційному агентстві “Укрінформ” (Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 2-й поверх) відбудеться прес-конференція “Громадський рейтинг “гарячих ліній” органів центральної влади”.

На прес-конференції буде представлено перший в Україні незалежний рейтинг телефонних “гарячих ліній” центральних органів виконавчої влади, розроблений громадськими експертами.

Громадську перевірку роботи “гарячих ліній” проводила коаліція неурядових організацій на чолі з Одеським суспільним інститутом соціальних технологій та ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”.

Було зроблено 450 контрольних дзвінків на 30 найбільш затребуваних “гарячих ліній” міністерств та інших центральних органів влади, проаналізовано доступ до інформації про ці лінії, нормативні та організаційно-правові документи, якими регламентується їхня робота.

Беззаперечним лідером у рейтингу стала урядова “гаряча лінія”. Але показники роботи інших “гарячих ліній” значно нижчі.

Про те, які недоліки в опрацюванні органами влади телефонних звернень виявлені в ході моніторингу, які саме установи найгірше реагують на телефонні звернення громадян і які заходи треба вжити для поліпшення ситуації, на прес-конференції розкажуть:

– директор Одеського суспільного інституту соціальних технологій Андрій Крупник;

– директор Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження” Олексій Орловський;

– начальник відділу навчання кадрів та методичного забезпечення суб’єктів Національної системи опрацювання звернень Ольга Данкевич.

Моніторинг здійснено коаліцією громадських організацій на чолі з Одеським суспільним інститутом соціальних технологій та ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Контактна особа: Анна Трепалюк, 097 481 17 27, samoorg@ukr.net

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: