Прес-конференція Адвокатської дорадчої групи по справах розстрілу Небесної Сотні

Дата та час події: 18 Лютого 2016, 20:21
A+ A- Підписатися

Прес-конференція Адвокатської дорадчої групи “Що є реальним досягненням слідства по справах розстрілу Небесної Сотні 18-20 лютого 2014 року”.

Прес-центр Інформаційного агенства ЛігаБізнесІнформ, вул. Шамрило, 23, 18 лютого 2016 року (четвер), початок о 13:00.

Чергова річниця трагічних подій на Майдані змушує владу звітувати та показувати результати розслідувань. Цього разу вони дійсно є, хоча акценти знову зміщені. Усі чули про факт виявлення зброї, з якої розстрілювали активістів. Проте ситуацію із виявленням зброї скоріше потрібно розглядати як прояв непрофесійності СБУ, ніж досягнення, їх націленість на піар, а не на інтереси слідства. Натомість широкому загалу майже не відомо про повторні балістичні експертизи, результати які дали можливість встановити з чиєї зброї були випущені кулі, вилучені з тіл загиблих і поранених, а також з місця розстрілу. Це дійсно можна вважати переломним моментом слідства. І зменшить, в подальшому, можливість маніпулювати громадською думкою.

Дуже важливо, що нарешті було дано правильну правову кваліфікацію тому злочину, який відбувся. Це були не просто вбивства, а справжній терористичний акт. Правильна кваліфікація дає можливість зрозуміти, що відбулось, яка була ціль організаторів, хто був організатором, яка правова природа дій виконавців і які докази необхідні для доведення їх вини.

Адвокати з Адвокатської дорадчої групи, які з самого початку ведуть справи вбивств героїв Небесної Сотні детально і наглядно пояснять чому слідство дало саме таку кваліфікацію злочинам, чому це є таким важливим і як буде йти слідство надалі.

Також буде озвучено загальний стан розслідування, які проблеми розслідування з тих, які повідомлялись раніше вирішено, які залишились і чи з’явились нові. Що слід очікувати від слідства найближчим часом.

І вчергове буде піднято основне питання – чому лава підсудних така коротка і чому не покарано тих, хто саботував та продовжує саботувати розслідування. Адвокати наполягають, що на це питання нарешті потрібно дати відповідь у вигляді реальних обвинувальних актів стосовно конкретних осіб.

Учасники:

  • Віталій Титич – Адвокатська дорадча група
  • Павло Дикань – голова колегії Адвокатської дорадчої групи
  • Вікторія Дейнека – Адвокатська дорадча група
  • Роман Маселко – Адвокатська дорадча група
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: