Прес-брифінг “ПРООН допоможе у створенні робочих місць для переміщених осіб”

Дата та час події: 25 Червня 2015, 10:00
A+ A- Підписатися

25 березня о 10:30 у вільному просторі MediaHub (Київ, вул. Суворова 4/6, ст. м. “Арсенальна”прохід з вулиці Суворова між “Сільпо” та “Good Bar”) відбудеться прес-брифінг з теми “ПРООН допоможе у створенні робочих місць для переміщених осіб”.

Початок реєстрації о 10:00.  

У прес-брифінгу візьме участь Заступник Постійного представника ПРООН в Україні Ініта Пауловіча. Також у заході планує взяти участь перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Олександр Боровик, який розкаже про плани міністерства щодо підтримки переміщених осіб. 

Програма розвитку ООН в Україні до 9 квітня 2015 року приймає заявки від місцевих органів влади, підприємств, організацій та установ всіх форм власності та господарювання щодо створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб на умовах спів-фінансування. Пропозиції можуть стосуватися створення як тимчасових, так і постійних робочих місць. 

Під час прес-брифінгу представники ПРООН в Україні розкажуть детально про умови пропозицій підтримки створення робочих місць, територіальне охоплення, загальний кошторис, а також про плани ПРООН щодо зайнятості переміщених осіб. 

Конкурс проводиться ПРООН в межах проектів “Оперативне реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні” та “Економічне та соціальне відновлення Донбасу”, що впроваджуються за підтримки Уряду Японії. 

Акредитація: alina.stetsenko@undp.org або 095 273 9469, Аліна Стеценко.

Також можлива участь у брифінгу за журналістським посвідченням на місці.  

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: