Прес-брифінг на тему порушень прав людини в Криму

Дата та час події: 26 Березня 2015, 12:00
A+ A- Підписатися

26 березня о 12:00 у Білій залі Будинку Кіно (Київ, вул. Саксаганського 6) відбудеться прес-брифінг на тему порушень прав людини в Криму.

Прес-брифінг відбудеться у рамках Кримського дня фестивалю DOCUDAYS UA за участі правозахисників, активістів та режисерів.

Учасники:

Ольга Скрипник, заступник голови Кримської польової місії з прав людини;

Тетяна Печончик, голова правління Центру інформації про права людини;

Богдан Овчарук, речник Amnesty International в Україні;

Красимір Янков, дослідник Amnesty International по Україні.

Питання до обговорення:

– найбільш системні проблеми із правами людини в Криму протягом останнього року;

– переслідування кримськотатарських та проукраїнських активістів;

– викрадення, фабрикування кримінальних справ, обшуки та допити представниками де-факто влади;

– порушення прав на свободу об’єднань та зібрань;

– придушення ЗМІ місцевою владою для цілеспрямованого знищення свободи слова в Криму.

Для кримчан більше не існує ефективних засобів захисту своїх прав та справедливого правосуддя, що підтверджують справи Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Ахтема Чійгоза, Олександра Костенка та інших. Свобода релігії обмежена настільки, що вільно може існувати в Криму лише православна церква Московського патріархату“, – стверджує Ольга Скрипник, голова Центру громадянської просвіти “Альменда”, представниця Кримської польової місії з прав людини.

Amnesty International – всесвітній рух, що об’єднує понад 7 мільйонів людей із більш ніж 150 країн і регіонів, які виступають за припинення грубих порушень прав людини. Проводячи дослідження та генеруючи дії, Amnesty International прагне забезпечити кожній людині можливість користуватися всіма правами, проголошеними у Загальній декларації прав людини та інших міжнародних правозахисних документах.  

Кримська польова місія з прав людини – спільна ініціатива українських і російських правозахисних організацій, яка з 5 березня 2014 року постійно працює на території Криму і здійснює моніторинг прав людини на півострові.

Центр інформації про права людини – неурядова організація, яка займається інформаційно-просвітницькою, навчально-освітньою та моніторинговою діяльністю у сфері прав людини. Центр є одним із українських партнерів Кримської польової місії, а також співпрацює із журналістами, які залишилися в Криму.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: