Прес-конференція на тему: «Правові потреби ромів: чому одна із найчисленніших етнічних груп в Україні досі живе за принципами звичаєвого права?»

Дата та час події: 19 Вересня 2020, 22:52
A+ A- Підписатися

У вівторок, 24 липня, о 10.30 в приміщенні агентства УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція на тему: «Правові потреби ромів: чому одна із найчисленніших етнічних груп в Україні досі живе за принципами звичаєвого права?».

Йтиметься про те, чому більшість ромів досі не вміє читати і писати; хто і чому спалює ромські табори; якими є основні правові проблеми представників ромської громади, і які способи їх розв’язання вони обирають; які державні органи та установи не користуються довірою у ромів і чому; як можна змінити ситуацію та подолати стереотипи, які існують щодо ромів.

У рамках прес-конференції будуть презентовані результати соціологічного дослідження правових потреб ромів у Закарпатській та Черкаській областях, яке здійснив Харківський інститут соціальних досліджень за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», також будуть продемонстровані документальні фотосвідчення буденного життя ромів.

Учасники прес-конференції:

Марія Колоколова, експерт Харківського інституту соціальних досліджень;

Олена Фюдр, голова Золотоніської громадської організації Община циган “Аме Рома”;

Роман Романов, директор програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження»;

Рената Балог, колишня жителька табору в Мукачевому, яка отримала освіту і надає правову допомогу ромам;

Олена Сапожникова, адвокат.

Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

Додаткова інформація за телефоном 050 447 67 70, контактна особа – Ольга Жмурко, менеджер програми “Верховенство права”.

Інформаційна підтримка – Центр інформації про права людини.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: