Пресконференція на тему “Знищення свободи слова у Криму. Як протистояти інформаційній агресії РФ?”

Дата та час події: 30 Вересня 2019, 11:00 Місце: Київ
A+ A- Підписатися

30 вересня об 11:30 в пресцентрі УНІАН (Київ, вул. Хрещатик, 4) відбудеться пресконференція на тему “Знищення свободи слова у Криму. Як протистояти інформаційній агресії РФ?”, на якій буде оприлюднено останню інформацію про ситуацію зі свободою слова в Криму. 

Уже більш ніж п’ять років Російська Федерація намагається знищити будь-які вияви свободи висловлення незалежних думок на півострові. Водночас підконтрольні Кремлю медіа розпалюють ненависть до українців і кримських татар. А на міжнародних майданчиках російські агенти ведуть поширення брехливої пропаганди про ситуацію в Криму. На пресконференції правозахисники та журналісти розкажуть про те, як жителі України можуть протистояти цим загрозам.

Спікери заходу: 

Лутфіє Зудієва, громадянська журналістка з Криму;

Ірина Сєдова, медіаекспертка Кримської правозахисної групи;

Тетяна Печончик, керівниця Центру прав людини ZMINA; 

Ольга Куришко, юристка КримSOS. 

Учасники пресконференції розкажуть про нові подробиці переслідування за свободу слова в Криму, оприлюднять останні результати моніторингів блокувань медіа та поширення мови ворожнечі на півострові. Також вони поділяться своїми рекомендаціями уряду, громадянському суспільству та медіаспільноті щодо протистояння інформаційній агресії РФ, яка зараз активізувалася, зокрема, і на міжнародних майданчиках. 

Організатори: Кримська правозахисна група та Центр прав людини ZMINA.

Контактна особа: Ірина Сєдова, тел: 066 900 68 22.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: