Прем’єра фільму, який зможуть побачити незрячі люди

Дата та час події: 23 Грудня 2016, 15:00
A+ A- Підписатися

Показ фільму: 23 грудня, 19:00, Кінотеатр українського фільму “Ліра”, Київ, вул. Велика Житомирська, 40.

Прес-конференція: 23 грудня, 15:00, у прес-центр Українського кризового медіа-центру ( Український дім на Європейській площі, Київ, вул. Хрещатик, 2).

Контакти (акредитація): Юлія Сачук, 0634432932 

Гості: режисерка Ольга Фразе-Фразенко, продюсерка Вікторія Лучка,  автор тифлокоментаря та параолімпійський чемпіон Андрій Демчук, співорганізаторка велопробігу та координаторка інформаційної кампанії FightForRight Юлія Сачук, учасники Велопробігу та інші гості. 

23 грудня у Києві відбудеться українська прем’єра документального фільму       “Я БАЧУ” режисерки Ольги Фразе-Фразекно. Стрічка “Я БАЧУ” розкриває історії та відчуття незрячих людей, які відважились на 33-денну подорож Україною на велосипедах-тандемах. 

Українські глядачі переглянуть фільм доповнений тифлокоментарем – додатковою аудіодоріжкою, яка описує те, що відбувається на екрані для  незрячих людей. Програмний комплекс, який допомагає у створенні тифлокоментарів для фільмів, розробив кандидат технічних наук, асистент Національного університету “Львівська політехніка”, параолімпійський чемпіон з фехтування Андрій Демчук. 

Фільм “Я БАЧУ” був відзнятий під час Всеукраїнського велопробігу “Бачу! Можу! Допоможу!” улітку 2015 року. За 33 дні учасники подолали більше 3000 км та проїхали 10 областей України. У листопаді 2015, фільм презентували у  штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку  в рамках панельної дискусії “Можливості поза інвалідністю”, що організувало Постійне Представництво України до ООН.

Подія в Facebook

Придбання квитків за посиланням

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: