Правозахисний клуб “Захист приватності та персональних даних”

Дата та час події: 28 Лютого 2024, 16:00 – 18:00
A+ A- Підписатися

Коли відбудуться законодавчі зміни, чи готова Україна для GDPR, скільки потрібно буде часу, щоби запровадити ці механізми захисту персональних даних? На зустрічі, яку організовує Центр громадянських свобод, обговорять ці та інші важливі питання, а також сформують перелік необхідних дій правозахисників щодо їх вирішення.

Дата: 28 лютого 2024.

Час: з 16:00 до 18:00.

Формат: офлайн у Києві (адреси локації повідомлять після реєстрації).

Фото: Depositphotos

Україна має багато проблем у сфері приватності як в законодавстві, так і на практиці. Процес євроінтеграції вимагає адаптації українського законодавства та практики до стандартів ЄС, зокрема через впровадження GDPR. У парламенті є законопроєкт, однак він вже багато років не розглядається. 

Які особливі виклики стоять перед Україною щодо захисту приватності через воєнні дії? Проблеми захисту персональних даних в організаціях, що поширюють гуманітарну допомогу, застосування поліцією та органами місцевого самоврядування неперевірених та незахищених систем відеоспостереження на вулицях, збільшення стеження з людьми з боку правоохоронних органів. Останні випадки стеження за журналістами показали загальну проблему відсутності належного незалежного контролю за правоохоронними органами.

Модератор: Володимир Яворський, програмний директор Центру громадянських свобод.

Спікери:

  • Максим Щербатюк, Українська Гельсінська спілка з прав людини;
  • Роман Романов, Міжнародний Фонд “Відродження”;
  • Євген Захаров, Харківська правозахисна група;
  • Уляна Шадська, юристка у сфері цифрового законодавства, експертка з питань захисту персональних даних та етики технологій

Захід відкритий, але реєстрація обовʼязкова. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter