Правозахисники назвуть партії, які погодилися захищати права людини

Дата та час події: 19 Липня 2019, 10:30
A+ A- Підписатися

У п’ятницю, 19 липня, о 10:30 в інформаційному агентстві УНІАН (м. Київ, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція за підсумками кампанії “13 кроків для нового парламенту на захист прав людини”.

Правозахисні організації підіб’ють підсумки кампанії та оприлюднять результати  роботи з партіями, які відгукнулися на заклик включити у свій порядок денний найпріоритетніші із завдань для роботи у Верховній Раді України на захист прав людини. Крім того, під час прес-конференції буде презентовано аналіз програм політичних партій через призму прав людини.

Спікери:

  • Євген Захаров, директор Харківської правозахисної групи;
  • Олександра Матвійчук, голова правління Центру громадянських свобод;
  • Олександр Павліченко, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини;
  • Володимир Яворський, експерт з прав людини.

Модераторка  Тетяна Печончик, голова правління Центру прав людини “ZMINA”.

Реєстрація ЗМІ на місці. За додатковою інформацією прохання звертатися до Марини Ліліченко, Центр громадянських свобод: тел.  +38 097 253 38 75 або на email: human.rights.agenda.ua@gmail.com. Прес-конференція організована за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program.

Платформа “Правозахисний порядок денний” – неформальна коаліція правозахисних організацій, що займаються вирішенням системних проблем законодавства та практики для захисту фундаментальних прав людини. Учасниками Платформи виступають Українська Гельсінська спілка з прав людини, Харківська правозахисна група, Центр громадянських свобод, Amnesty International в Україні, Центр прав людини ZMINA, Центр досліджень правоохоронної діяльності, Проект “Без кордонів”, Євромайдан SOS та інші. Координацію роботи платформи здійснює Центр громадянських свобод.

Контакти для зв’язку: human.rights.agenda.ua@gmail.com

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: