Практична дискусія “Злочини ненависті у ЗМІ: як працювати зі складними темами?”

Дата та час події: 17 Березня 2021, 11:00 – 12:30
A+ A- Підписатися

У середу, 17 березня 2021 року, об 11:00 онлайн відбудеться практична дискусія Злочини ненависті у ЗМІ: як працювати зі складними темами? від Комісії з журналістської етики та Центру прав людини ZMINA.

Які найпоширеніші помилки медіа та журналістів під час висвітлення нападів на представників національних меншин, ЛГБТ-спільноти, феміністок? Як їх уникати та виконувати свою роботу професійно? Як працювати зі складними темами, водночас не дозволяючи насильству та мові ворожнечі звучати в медіа? Що таке злочини на ґрунті ненависті і в чому їхня суспільна небезпека? Як медіа не ставати рупором тих, хто практикує і пропагує насильство замість діалогу?

Учасники та учасниці дискусії:

  • Роман Зіменко, координатор Фонду “Чіріклі” з моніторингу мови ворожнечі щодо ромів в онлайн-просторі та медіа;
  • Андрій Кравчук, експерт Правозахисного ЛГБТ-Центру “Наш світ”;
  • Оксана Романюк, членкиня Комісії з журналістської етики, виконавча директорка Інституту масової інформації.

Модераторка – Тетяна Печончик, голова Центру прав людини ZMINA. 

До участі особливо запрошуються журналісти/-ки та редактори/-ки місцевих і регіональних медіа. Активна участь і додаткові запитання вітаються від учасників та учасниць. 

Обов’язкова реєстрація: https://forms.gle/bNjhYhCYiE5UBkBq6. Посилання на Zoom буде повідомлене додатково після реєстрації. 

Подія на фейсбуці: https://www.facebook.com/events/873663116535840.

Захід організовано Комісією з журналістської етики в співпраці з Центром прав людини ZMINA за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Комісія з журналістської етики – орган саморегуляції роботи журналістів та редакцій, який дозволяє обговорювати та пропонувати шляхи розв’язання конфліктних ситуацій, базуючись на єдиному стандарті роботи – Кодексі етики українського журналіста.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: