Показ документального фільму “Відторгнення. Битва за Україну”

Дата та час події: 05 Червня 2015, 19:00
A+ A- Підписатися

5 червня о 19:00 в кінотеатрі “Кінопанорама” (Київ, вул. Шота Руставелі, 19, велика зала) відбудеться показ документального фільму “Відторгнення. Битва за Україну”.

Стрічка присвячується першому етапові дестабілізації Донбасу, на перший погляд, мирному періоду, в якому були посіяні зерна майбутньої війни. Крім висвітлення періоду березня-травня 2014 року, до початку активної фази АТО та серйозних бойових дій, в стрічці також обговорені погляди, думки, різних людей, які були учасниками (а багато хто – і жертвами) тих подій. Це здебільшого місцеві активісти Донецька, Луганська, Слов’янська, Краматорська, Харкова, Лисичанська та інших міст, а також лутугінські проукраїнські партизани, луганські міліціонери, які не зрадили присязі. Автори стрічки також порівнюють збройний конфлікт на Донбасі з іншими “замороженими конфліктами” та “гарячими точками” на пострадянському просторі з допомогою розповідей, інтерв’ю учасників та знавців подій минулих років в Абхазії та Південній Осетії, Чечні, Придністров’ї.

Фільм створений спільними зусиллями Київського Будинку Прав Людини (мережа Будинків Прав Людини об’єднує 90 організацій з 13 країн Східної Європи, Балкан, Південного Кавказу, Західної Європи, Східної Африки та Африканського Рогу), ГО “Центр Громадянських Свобод”, інтернет-каналу Ukrlife.tv та ініціативи Євромайдан SOS за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”.

У заході візьмуть участь герої фільму, його автори, запрошені також представники міністерств та органів місцевої влади, посольств, міжнародних та громадських неурядових організацій.

Після показу фільму відбудеться обговорення.

Сторінка події у Facebook – тут.

Для того, щоб потрапити на прем’єру, потрібно зареєструватися за посиланням.

З організаційних питань звертатися до Альберта Заславського +38 067 168 71 12, alber.zaslavskiy@gmail.com

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: