Показ документального фільму “Євромайдан SOS. Право на гідність”

Дата та час події: 01 Червня 2015, 19:00
A+ A- Підписатися

1 червня о 19:00 в кінотеатрі “Кінопанорама” (Київ, вул. Шота Руставелі, 19, велика зала) відбудеться показ документального фільму “Євромайдан SOS. Право на гідність”. 

Ідея створення фільму належить режисерці Світлані Ліщинській, до реалізації долучились інші волонтери – оператори та продакшн-студія Activ Vision.

Це фільм про взаємодопомогу, про те, що мотивує людей волонтерити, це розповідь про те, як розвивалася перша масштабна  волонтерська ініціатива України. Про те, як під час Революції Гідності люди об’єднались, щоб захищати права інших людей. І що українці дійсно живуть девізом “Моя хата скраю!”, але з доповненням: “Першим ворога стрічаю!”. І ми зустріли! Та об’єднались, щоб боротись проти бандитської влади та численних порушень прав людини.

Після показу фільму відбудеться панельна дискусія “Від в’язнів Банкової – до в’язнів Кремля. Шляхи до свободи або #LetMyPeopleGo”, яка присвячуватиметься двом із тем, над якими зараз працює ініціатива, – розслідуванню злочинів, скоєних під час Євромайдану, а також питанню визволення українських політичних в’язнів у РФ.

Вхід вільний.

Сторінка події у Facebook – тут.

За додатковою інформацією прохання звертатись до Марії Іваник +380507058672ccl.org.ua@gmail.com

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: