Показ документальної стрічки “Венери”

Дата та час події: 11 Березня 2021, 19:00 – 21:30
A+ A- Підписатися

У четвер, 11 березня, о 19:00 запрошуємо на перегляд та обговорення документальної стрічки “Венери”. Фільм має рейтинг 18+. Для участі необхідна попередня реєстрація. 

Кадр із фільму “Венери”

“Венери” (Данія, 2016 рік) – це чесна документальна стрічка з відвертими та щирими історіями, в якій героїні шукають відповідь на питання про те, що таке жіноча сексуальність. 

Приєднуйтеся до події у фейсбуку

Після показу відбудеться дискусія із запрошеними учасниками/-цями. Йтиметься про подвійні стандарти та вимоги суспільства до вираження жіночої сексуальності, так званий чоловічий погляд на неї, а також необхідність сексуальної просвіти та вільної розмови про секс. 

Запрошені учасниці/-ки:

  • Оксана Єфремова, сексологиня, психотерапевтка, яка працює в методі когнітивно-поведінкової терапії, співавторка Solomia Today;
  • Остап Сливинський, поет, перекладач та літературознавець;

  • Олена Стрельник, докторка соціологічних наук, дослідниця, публіцистка у виданнях “Ґендер в деталях” та “Повага. Кампанія проти сексизму в українських ЗМІ та політиці”.

Розмову модеруватиме Єлизавета Сокуренко, журналістка, модераторка кіноклубу від Мережі DOCU/CLUB при Центрі прав людини ZMINA. 

Подія відбудеться в межах HeForShe Arts Week 2021, яку організація UNWomenUkraine проводить уже вчетверте. Рух HeForShe, започаткований “ООН-жінки”, – це глобальний рух солідарності на підтримку ґендерної рівності, в якому чоловіки та хлопчики стають головними агентами змін.

Проєкт “Мережа DOCU/CLUB – за реформи!” фінансує Європейський Союз та Національний фонд на підтримку демократії.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: