Підсумкова конференція ІІ етапу міжнародного проекту “Зміни перспектив медіаосвіти та політичного діалогу”

Дата та час події: 09 Жовтня 2018, 11:00
A+ A- Підписатися

9 листопада 2018 року об 11:00 в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Мельникова, 36/1, м. Київ) відбудеться підсумкова конференція другого етапу міжнародного проекту “Зміни перспектив медіаосвіти та політичного діалогу”.

Країни-учасниці: Україна, Вірменія, Грузія, Німеччина.

Робочі мови: українська, англійська.

Цього року проект проводиться трьома етапами. Перший етап проходив у місті Одеса на базі Національного університету “Одеська юридична академія” з 24 по 31 серпня. Другий етап відбудеться у місті Київ на базі Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 4 по 11 листопада. Завершальний етап запланований на початок грудня у місті Єреван, Вірменія.

Головною метою є об’єднання зусиль і обмін досвідом між медійними працівниками, культурними діячами, науковцями, неприбутковими громадськими організаціями країн, які були або на теперішній час є учасниками збройних конфліктів. 

Організатори та учасники з Вірменії та Грузії розкажуть про свій досвід роботи під час резонансних збройних конфліктів у Нагорному Карабасі та Південній Осетії.

Відбудеться дискусія з приводу місії та відповідальності медіа в умовах заморожених конфліктів.

У межах проекту працюють три робочі групи: дебати, аудіовізуальне виробництво (відео, радіо) та документування (преса, блоги).

З 5 по 10 листопада в Інституті журналістики проводитиметься відкрита фотовиставка Софії Самойлової, присвячена території проведення антитерористичної операції в Україні. Після підсумкової конференції 9 листопада відвідувачі зможуть поспілкуватися з автором. Ідейним натхненником проекту є д-р Вольфґанґ Рессманн, директор відкритого каналу OK-TV м. Людвіґзгафен, Німеччина. Він пояснить основні завдання проекту, розкаже про плани після завершення проекту, а також наявні та прогнозовані результати.

Під час проведення попередніх проектів був створений веб-ресурс для публікації медіапродуктів, які виготовляються учасниками проекту: http://infocenter.com.ua/. Серед попередніх результатів – сюжет до 30-річчя Чорнобильської катастрофи (http://infocenter.com.ua/?p=835).

Україна та Німеччина співпрацюють у цьому складі організаторів втретє. Вірменія залучена вдруге. Грузія бере участь уперше.

Проект проводиться за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

З питань організації інтерв’ю з д-р Вольфґанґом Рессманном та Софією Самойловою, а також деталей проведення підсумкової конференції звертайтеся за телефоном +38 095 429 00 50 (Катерина Соколова) або пишіть на електронну адресу international.izh@gmail.com.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: