Перфоманс на завершення проекту “Працевлаштування людей з інвалідністю”. Створення “Стіни Натхнення”

Дата та час події: 31 Січня 2017, 18:30
A+ A- Підписатися

Запрошуємо 31 січня на надихаючий вечір “Люди з необмеженими можливостями”. Свої історії розкажуть люди з інвалідністю, які знають про труднощі пошуку роботи не з чуток. Також ви побачите, як художник в режимі реального часу створить “Стіну Натхнення”.

2 місяці тривав проект “Працевлаштування людей з інвалідністю” громадської організації “Центр зайнятості Вільних людей” та Благодійного фонду “Асоціація інвалідів-комп’ютерників” (АІК). 25 нестереотипних фахівців з підбору персоналу спробували себе в ролі кар’єрних консультантів і допомагали людям з інвалідністю в пошуках роботи. Кожен кар’єрний консультант працював з учасником індивідуально. Разом вони визначали, де шукати роботу, на які вакансії варто відгукуватися, допрацьовували резюме і готувалися до співбесід.
 
Програма зустрічі “Люди з необмеженими можливостями”

18:30 – 18:45 Презентація проекту “Працевлаштування людей з інвалідністю”. Спікер Марина Лебідь, координатор “Центру зайнятості Вільних людей”

18:45 – 20:15 Дискусія “Можливості є, головне їх побачити”. Модератор Руслан Бахтиєв, керівник студії соціальних технологій “Garnet”

У дискусії візьмуть участь:

– люди з інвалідністю та фахівці з підбору персоналу (HR-и), які брали участь у проекті “Працевлаштування людей з інвалідністю”;

 
– роботодавці, для яких “інклюзивне працевлаштування” не просто слова.
 
Представники British Council і IBM розкажуть, що робить компанію інклюзивною, які в компанії є кар’єрні можливості для людей з інвалідністю, та що потрібно, щоб потрапити в їхню компанію.
Наталія Крук, успішна адвокат і мама, вільний журналіст, колумніст, на своєму прикладі покаже, як домоглася успіху, за її словами, завдяки діагнозу ДЦП.
 
20:30 – 20:40 презентація “Стіни Натхнення”
 

Організатори впевнені в тому, що усі люди мають необмежені можливості для самореалізації, незалежно від інвалідності. Тож чому б нам із вами і не стати тим натхненням, яке допоможе людям з інвалідністю якнайменш посміхнутися, а найбільш – знайти в собі сили рухатися далі і надихати інших?

Запрошуємо і вас підтримати людей з НЕобмеженими можливостями! Зробити це дуже просто –  напишіть їм мотивуючі слова тут: http://bit.ly/2j0iWgA. Це можуть бути добрі слова, фрази підтримки або ж відповідь на питання “Чому інвалідність – це не перешкода?”

31 січня о 18:30 в атріумі Музея ім. Тараса Шевченка художник нанесе на “Стіну Натхнення” ваші слова. А що, якщо саме ваші зможуть змінити чиєсь життя?
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: