Опитування ГО “Жінки в медіа” щодо висвітлення теми відновлення України

Дата та час події: 20 Лютого 2024, 23:59
A+ A- Підписатися

ГО “Жінки в медіа” проводить опитування медійників з метою з’ясувати, з якими складнощами стикаються журналісти й журналістки, висвітлюючи тему відновлення та відбудови України та чи надається увага в таких темах гендерно чутливому відновленню.

Комітет міністрів Ради Європи, визнаючи, що медіа мають “величезний потенціал для здійснення соціальних змін”, закликав держави-члени та медіакомпанії ЄС ужити заходів для підтримання дискурсу гендерної рівності в медіа. Медіа є не просто дзеркалом суспільства, вони здатні змінювати суспільство й свідомість споживача завдяки поширенню контенту.

Оскільки гендерно чутливе відновлення ставить у центр уваги потреби різних груп жінок і чоловіків, зокрема через забезпечення їхньої рівноправної участі у відбудові уражених війною регіонів і громад, важливо допомогти українським медіа мати відповідну оптику для матеріалів про відбудову.

Результати опитування будуть проаналізовані й поширені в узагальненому вигляді в статтях, посібниках, доповідях. Усі відповіді конфіденційні.

Час на заповнювання опитування до чотирьох хвилин.

Збір відповідей триває до 20 лютого включно.

Пройти опитування

Нагадаємо, у 2023 році ГО “Жінки в медіа” проводила дослідження “Гендерний баланс у прийнятті рішень в медіаорганізаціях України”. Це дослідження є однією з перших спроб в Україні оцінити гендерну репрезентацію на керівних позиціях у медіа. У його межах були опитані 173 представниці й представники 168 українських медіа. Опитування ґрунтується на показниках, які застосовує Європейський інститут з гендерної рівності.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter