Онлайн-курс “Гендерна компетентність” для журналістів

Дата та час події: 11 Лютого 2016, 19:21
A+ A- Підписатися

Гендерний інформаційно-аналітичний центр “КРОНА” за сприяння міжнародної організації National Democratic Institute (NDI) та фінансової підтримки Уряду Швеції в рамках проекту “Жінки – це 50% успіху України” оголошує конкурсний відбір серед журналістів на участь у дистанційному онлайн-курсі “ГЕНДЕРНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ: SKILL STAFF-XXI”.

Ви побачите світ у незвичному, почасти “невидимому” ракурсі.

Ми говоритимемо про гендер і гендерну нерівність, про те, як суспільство “конструює” наше внутрішнє “Я” залежно від того, народжена людина жінкою або чоловіком, до яких індивідуальних “траєкторій” і глобальних наслідків це призводить і яка роль сучасних медіа в цих процесах.

Ми навчимо Вас:

– розбиратися у доволі непростій темі гендерної нерівності, у тому числі в політиці;

– легко орієнтуватися у термінах “гендер”, “андроцентризм”, “сексизм”, “дискримінація”, “фемінізм”, “сегрегація за статтю” та інших;

– розумітися на основних гендерних стереотипах, причинах та способах їх утворення, а також шкоді, якої вони завдають конкретній людині та суспільству в цілому;

– крізь “гендерні окуляри” дивитися на виховання хлопчика і дівчинки, аби зрозуміти, як і чому суспільство формує нас – жінок і чоловіків – саме такими, якими ми є;

– швидко помічати випадки, коли Вас або іншу людину дискримінують за ознакою статі, та вміти реагувати на них;

– створювати власний недискримінаційний гендерночутливий медіапродукт.

Отримані в рамках онлайн-курсу знання і навички кардинально розширять, усучаснять традиційні компетенції журналістської роботи, що стане Вашою особистою перевагою на ринку професійної журналістики.

Навчання триватиме з 17 лютого до 29 березня 2016 року.

Заняття (знайомство з ілюстрованими авторськими навчальними текстами, робота зі спеціально дібраними відео-файлами, виконання творчих завдань) відбуватимуться на спеціальному сайті дистанційної освіти і вимагатимуть мінімум витрат Вашого часу – не більше 3-4 годин щотижня у зручному особисто обраному графіку.

Під час навчання можна буде отримати консультацію тренерської команди проекту – це практикуючі дослідниці й дослідники, які мають кандидатський ступінь та великий досвід гендерної освіти. Спілкування передбачатиме використання раз на тиждень технології Skype, тож усі слухачі й слухачки курсу повинні мати Skype-акаунт і відповідне технічне обладнання (навушники/ колонки, мікрофон – обов’язково).

Усі, хто засвоять навчальний матеріал та виконають творчі завдання, отримають сертифікат про успішне закінчення дистанційного онлайн-курсу, а також безкоштовну допоміжну літературу від ГІАЦ “КРОНА”.

Участь в онлайн-курсі є безкоштовною.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у конкурсному відборі, до 11 лютого включно заповніть нашу онлайн-анкету, перейшовши за адресою і чекайте повідомлення про результати відбору.

Будемо раді передати Вам наші знання та досвід!

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: