Онлайн-марафон “Жінка-лідерка в цифровому просторі”

Дата та час події: 13 Грудня 2022, 12:00 – 16:15
A+ A- Підписатися

Наступного вівторка, 13 грудня, відбудеться онлайн-марафон “Жінка-лідерка в цифровому просторі”. Метою заходу є посилення спроможності й упевненості жінок у користуванні цифровими пристроями та послугами.

Коли: 12:00 до 16:15

Де: YouTube

Головні теми онлайн-марафону:

  • Цифрова грамотність для подолання викликів, спричинених пандемією та війною 
  • Лідерство жінок як цифрових менеджерів громад під час війни 
  • Опанування різних цифрових навичок за допомогою національного проєкту “Дія.Цифрова освіта” 
  • Формування базових цифрових навичок жінок, які опинились у складних життєвих обставинах 
  • Навчальні сесії щодо налаштування мобільних пристроїв, пошуку та установки застосунків, використання онлайн-ресурсів для навчання, організація ефективної комунікації, отримання цифрових послуг онлайн 

Структура події передбачає різні активності для взаємодії під час онлайн-сесій, а також можливість ознайомитись із записами та взяти участь у розіграші подарунків за підсумками події.

Трансляція марафону розпочнеться 13 грудня о 12:00 на YouTube. Для перегляду трансляцій реєструватися не потрібно. Усі матеріали та записи доповідей будуть опубліковані на сайті заходу.

Подія відбувається в межах співпраці Google Україна та Міністерства цифрової трансформації України, національного проєкту “Дія.Цифрова освіта”, структури “ООН Жінки” в партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією за виконання Академією цифрового розвитку й підтримки Міністерства закордонних справ Канади.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter